MTA-NICELIFE

Witaj na NLIFE!!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-08-19 21:34:24

Vita
Użytkownik
Dołączył: 2018-08-19
Liczba postów: 1
WindowsChrome 68.0.3440.106

Chcę odzyskać milion

Ogólnie milion zbierałam jeden dzień do drugiej w nocy. Na drugi dzień weszłam na server z moim kolegą i sobie graliśmy i nadal zarabialiśmy na lepsze auto. Już miałam około 1700000 PLN więc chciałam jechać do bankomatu. W końcu kolega podjechał po mnie i razem pojechaliśmy. On chciał spłacić mandaty więc zatrzymał się przy komendzie i wyszedł z auta. Pewna ekipa stanęła obok mnie i jeden z tej ekipy powiedział że ma jakąś sprawę, więc wyszłąm z auta. Z tego powodu, że to RP to odegrali porwanie. Sama chciałam w końcu coś odegrać na poważnie więc byliśmy w 100% poważni (oddałam im całą ilość pieniędzy itp). Odegrali również,że zrobili coś abym miała amnezje. Tego się trzymałam wraz z kolegą. Jednak kiedy mnie porywali akurat mój kolega wychodził z komendy,więc był świadkiem porywania ;P postanowiliśmy więc pojechać spowrotem na komendę licząc,że ktoś się zajmie tą sprawą,lecz nikogo nie bylo z policjantów. Po kilku minutach wbiło ich paru na server więc z kolegą goniliśmy za nimi aby nas zauważyli i zajęli się naszą sprawą. Po chyba pół godzinie i tak każdy miał nas w dupie i napisaliśmy do administracji. Faktycznie ktoś napisał aby jakiś policjant się nami zajął,ale niestety to dużo nie pomogło bo jeden z policjantów jedyne co zrobił to zapisał POŁOWE wydarzeń i odjechał. jedyne co powiedział na sam koniec to to,że się tym zajmą. czekaliśmy jeden dzień a sprawa nadal się nie wyjaśniła. Dlatego teraz prosze o oddanie przynajmniej miliona bo właśnie na ten milion grałam pare godzin na serverze,a na drugi dzień zostaliśmy tak troche oszukani przez samych graczy na serverze.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sumh - bukmacherzy - rescireteam - myownlegacy - tekvex